Lars Schotte, Mudroňova 13, 92101 Piešťany, Slovakia (EU)

Immediate Release - 2020-03-17

Koronavírus na Slovensku

O Corona víruse som sa dozvedel začiatkom roka, hlavne z čínskych médií ako napríklad CGTN, ktorú máme na satelitnom transponderi v Astra sieti.

Neskôr som sa dozvedel, že Corona vírus bol v Číne známy už 17 Novembra 2019, čiže odvtedy vieme, že niečo takéto je vonku, alespoň z oficiálnych zdrojov. Slovenské a Európske médiá, ako aj iné západné médiá, v tomto prípade hlavne z USA, si robili z tohoto vtedy ešte čínskeho problému srandu, že to sa dalo čakat, keď tam číňanka zožrala netopiera, teraz sa im tie Corona vírusy rozšírili medzi ľudí. Už vtedy ale číňania varovali pred tým, že ten vírus môže byť aj inde a pre istotu skočili do karantény s komplet mestami, ktoré sú tam početnejšie ako väčšie štáty v Európe.

To znamená, že v čase keď som sa o Corona víruse dozvedel ja, už boli niektoré mestá v karanténe a v Číne bola táto problematika známa už asi 2 mesiace.

Začiatkom marca 2020 sa začalo hovoriť o Corona víruse aj v Európe, najprv v Taliansku, neskôr vo všetkých európskych krajinách. Zároveň v Číne čísla nakazených padli a ľudia z karantény boli prepustení a všetky provizórne vybudované nemocnice zavreté, keďže nemali už koho liečiť. To znamená, že v čase, keď v Európe vypukla panika okolo Corona vírusu, v Číne už bolo jasné, že sa nič nestalo.

Samozrejme, mnohí namietajú, že boli nejaké straty na životoch, no tieto sú štatisticky nevýrazné. A tu sa dostávame do jadra problému, že štatistiky, ktoré hovoria o úmrtiach, neznamenajú automaticky, že príčinou smrti bol Corona vírus. To znamená, že len fakt, že zosnulý mal v tele Corona vírus, resp. test na Corona vírus vyšiel pozitívne, ešte neznamená, že príčina smrti bol Corona vírus, inak povedané, že by pacient nezomrel, ak by Corona vírus nebol.

Preto treba všetky štatistiky vnímať v kontexte normálnej úmrtnosti, keďže každý deň zomrie veľa ľudí a samozrejme najviac ich zomrie tam, kde je hustota obyvateľstva vysoká, lebo tam je veľa ľudí, čiže aj množstvo starších, ktorí raz zomrú, ako každý živý organizmus.

Zoberme si príklad, že ak by bola normálna úmrtnosť v severnom taliansku tisíc ľudí mesačne, a v mesiaci, v ktorom sa rozšíril Corona vírus, zomrie tisíc ľudí, tak samozrejme potom štatistika, že by Corona epidémia zapríčinila tisíc zosnulých, je štatistická hovadina. Treba preto radšej uvádzať rozdiel, o ktorý sa zvýšila úmrtnosť v regiónoch, kde sa vyskytol Corona vírus, napríklad že by sme uviedli, že ak by zomrelo tisíc sto ľudí, tak by sme mohli povedať, že zomrelo o sto ľudí viac ako obyčajne, resp. +10%. A samozrejme, tiež je potom zaujímavé číslo ročné, keďže je možné, že človek ktorý zosnul kôli Corona vírusu začiatkom roka, by za normálnych okolností zomrel koncom roka na niečo iné, potom musíme aj dlhodobo sledovať, či sa po vyššej úmrtnosti v regiónoch navštívených Corona vírusom úmrtnosť zníži po epidémií, keďže štatistický priemer úmrtnosti bol naplnený už začiatkom roka.

Na Slovensku kôli Corona vírusu vypukla panika, lebo vláda, alebo presnejšie povedané tá skupina mentálne slabých, ktorí tam ako vláda šaškujú, tam začali rozhodovať a blázniť s krízovými štábami, vydávať nezmyselné opatrenia, bez toho, aby sa informovali.

Ja som začiatkom roka tiež nebol expert na Corona vírus, ale na rozdiel od tých našich úderníkov, som sa ja informoval a preto viem, čo sa deje.

Neexistuje žiadna schopnosť, žiadneho experta, aj keď by bol ako inteligentný, ktorá by bola schopná prešťať schopnosť oveľa početnejších a lepšie vybavenejších čínskych expertov, ktorí okrem toho, že sú vzdelanejší, majú aj výhodu už zažitej epidémie, teda praktickej skúsenosti.

Na Slovensku, ale aj v iných krajinách EÚ, si myslia politici, že zožrali všetkú múdrosť na svete a takéto super-mozgy potom rozhodnú, že moja mama ktorá sa lieči v Tatrách na astmu, musela vypadnúť z hotela, v ktorom bola ubytovaná a mala tam byť ubytovaná ešte ďaľšie 2 týždne domov vlakom, so všetkými ostatnými. Čiže namiesto toho, aby všetci zostali tam kde sú, aby sa Corona vírus nešíril ďalej, týchto super-idiotov napadlo, že všetkých naženú do vlakov, aby tí, ktorí to ešte nemajú, sa nie len nakazili, ale ešte to aj rozniesli po celom Slovensku.

Vždy zle dopadne, keď politici sa snažia fixovať veci, do ktorých sa nerozumia a ktoré by mali prevziať do rúk experti. Tak ako by sme nedovolili aby v parlamentoch diskutovali pomer cementu v ďiaľničných mostoch, tak by sme nemali tolerovať situáciu, že si skupina mentálne slabých vytvorí krízový štáb, kde hlupáci z parlamentu rokujú s hlupákmi z ministerstiev, ktorí samozrejme sú tiež hlavy vykradnuté a boli povýšení do svojich funkcií tzv peter-princípom, čiže čím viac hviezdičiek, tým väčší hlupák, presne tak ako to poznáme zo zložiek ministerstva vnútra, teda hlavne polície a hasičov.

Mali by sme si teda uvedomiť, že jedno ako sa krízovo nazve štáb, ak štáb pozostáva z idiotov, jeho výsledky budú vždy idiotské a to sa presne stalo na Slovensku a takisto v iných krajinách EÚ.

Konšpiračné teórie hovoria, že toto všetko je naschvál, lebo potom príde nejaká štruktúra nového svetového poriadku, ktorá toto všetko prevezme a ľudia si to budú sami žiadať, lebo ten mismanagement tých blbcov na národnej úrovni je tak neznesiteľný. Toto samozrejme všetko môže byť, ale nič to nemení na veci, ktorú som už spomenul, že pokiaľ budeme mať v rozhodujúcich pozíciach totálnych imbecilov, tak potom z toho ani nič dobré výsť nemôže, nezávisle od toho, či nejaký NWO niečo plánuje alebo nie.

Zhrnutím treba povedať, že testovacie kity, ktoré sa používajú na testovanie, či niekto Corona vírus má, alebo nie, tiež nie sú 100% a ani neboli testované na to, či vôbec sú spoľahlivé, aj kôli málo času, že na čo vôbec tento test kit reaguje. To znamená, že sám test kit má nejakú úroveň chybovosti, ktorá sa tiež môže pohybovať do 25%. Samozrejme, nie každý Corona vírus pochádza z Číny, alebo od rovnakej mutácie vírusu. Človek môže byť nositeľom Corona vírusu úplne inej mutácie z úplne iných dôvodov a tento testovací kit môže aj tu ukázať falošne pozitívne. A toto samé nie je dostatočne zlé, lebo testovaní sú len tí, pri ktorých máme podozrenie, že by mohli Corona vírus mať, čo znamená, že môžeme mať všetci nejaký typ Corona vírusu, čo by bolo aj úplne normálne v chrípkovom období, ale tieto prípady vôbec nie sú zahrnuté v žiadnej štatistike, čiže keď vidíme, že nakazených máme toľko, napríklad 100 tisíc na celom svete, to sú len potvrdené prípady. To číslo je ale totálne na hovno. Keďže všetky vstupy a výstupy v oficiálnych štatistikách sú nahovno, tak je aj celá panika okolo Corona vírusu na hovno.