Lars Schotte, Mudroňova 13, 92101 Piešťany, Slovakia (EU)

Immediate Release - 2020-03-18

Rúško vonku

Tak bol som zrazu v Lídli a tam bola panika, že si mám dať rúško na papuľu, lebo inak ma neobslúžia a inak je za to aj 1600 EUR pokuta. Tak mi tam dala jedna dôchodkyňa rúško na papuľu, tak som bol potom už v rúšku aj ja zabalený.

Človek o tom ani nevie, čo všetko vyhukujú tí blázni z krízového štábu, lebo ja odkedy sa rozbehol ten bordel, už nesledujem médiá a preto som o tom ani nevedel, nemajú to nikde na vchode napísané. Čiže keď im to už je tak dôležité, tak to mohli napísať na vchodové dvere a mať tam v nejakej nádobe rovno aj tie rúška na zobranie.

Podstata problému tu je ale iná.

Vidím, že panika už prebehla aj medzi ľudí a za to je zodpovedná tá skupina hlupákov s médiami, ktorí tých ľudí manipulujú. Na druhej strane je tiež treba povedať, že ľudia to berú tak, že nasledujú inštrukcie, lebo im inak za to hrozí pokuta 1600 EUR, nie že by o tom boli nejako presvedčení.

Teraz je otázka, že či niekto dostal túto pokutu 1600 EUR za nenosenie rúška a ak áno, tak potom by bolo fakt zmysluplné, aby sa proti tejto pokute odvolal, lebo samozrejme, každá pokuta musí byť v právnom štáte otvorená právnemu riadnemu konaniu, resp pri neuznaní viny súdnym procesom. V rámci tohoto súdneho procesu teda môže obvinený z nedodržiavania nariadení skupiny mentálne slabých dokázať, že nie on, ale skupina mentálne slabých porušila zákon tým, že začali šíriť neopodstatnenú paniku.

Šírenie poplašnej správy sa to volá, nasledovne definícia, ktorú som našiel na lewik.org:

§ 361
(1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, 
že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať
také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
(2) Kto správu alebo iné obdobné konanie uvedené v odseku 1, hoci vie, že sú nepravdivé a môžu vyvolať opatrenie vedúce 
k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému 
zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku,
potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
(3) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 2
 a) a už bol za taký čin odsúdený, alebo
 b) a spôsobí ním vážnu poruchu v hospodárskej prevádzke alebo hospodárskej činnosti 
právnickej osobe alebo v činnosti štátneho orgánu alebo iný obzvlášť závažný následok.
§ 362
Kto za krízovej situácie štátu spôsobí, čo aj z nedbanlivosti, nebezpečenstvo vážneho znepokojenia, 
malomyseľnosti alebo porazeneckej nálady aspoň u časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu,
potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Čiže aj tu vidíme, že tí, ktorí tak radi argumentujú, aby sa ľudia riadili zákonom, sami zákon porušujú.

Lenže samozrejme, tam je problém, že potrestaný môže byť podľa tohoto zákona len ten, kto túto správu vedome šíri, nie ten, kto sa len mylne podľa nej riadi, v tom je zákon veľmi explicitný, čiže hovorí jasne.

Kto tu teda je ten, kto šíri poplašnú správu, ktorá vyvolala opatrenia, ako hovorí § 361 (2)?

Na toto nemám odpoveď a bolo by aj neseriózne bez hlbšieho skúmania zisťovať, že kto konkrétny to je.

Môžeme ale všeobecne povedať, že ten niekto musí pochádzať z okolia médií, ktoré si túto propagandu vymysleli.

Kde je ale motív médií?

Médiá majú nejakého vlastníka, majiteľa, ktorým môže byť aj finančná skupina, ktorá rozkradla zdravotníctvo. To aj vysvetľuje príčinu, prečo finančná skupina, ktorá sa hemží okolo zdravotníckych zariadení a hlavne ich štátnych objednávok súčasne vlastní (podiely) v médiách.

Táto problematika nie je ale čiste slovenský problém, ako správne hovorí aj Sara Wagenknecht na svojom YouTube kanáli, ani Nemecko nie je pripravené na nejakú krízovú situáciu, aká by bola prípadná epidémia, lebo aj tam veľa zdravotných zariadení, teda hlavne nemocníc je v súkromných rukách a podlieha niekoľko desiatok rokov tunelovaniu, tak ako to poznáme na Slovensku.

Ten motív je teda jasný ten, že táto mafiánska skupina zlodejov v médiách zmanipulovala skupinu mentálne slabých v krízovom štábe pre to, aby robila opatrenia ako rúška na hubu, aby sa nepreťažili zdravotnícke zariadenia náhlym návalom nakazených dôchodcov, pri ktorých ochorenie dýchacích ciest, ktoré spôsobujú okrem iných aj corona vírusy, čo mimochodom nie je nič nové, môže mať kritický priebeh, nespôsobil kolaps týchto zariadení a tým neodokryl, ako sa hovorí, že kráľ je nahý resp. že toto privatizované a dôsledne vytunelované zdravotníctvo je celé na hovno.

Ešte nám ale chýba to nebezpečenstvo, ktoré týmto opatrením, ako nám hovorí § 361 (2), vzniknúť môže.

Nuž, to poznám podľa seba, že keď som bol doma, tak som nemal vybudovanú imunitu a keď som potom začal dochádzať do Viedne vlakom, tak ma zmietol každý prvý vírus, ktorí išiel okolo. Medzi nimi určite mohli byť aj nejaké vírusy typu Corona. Až časom sa mi podarilo, resp. môjmu telu sa podarilo vybudovať účinnú obranu proti tomuto vírusu tak, že už som neskôr nebol až tak často chorý.

Ak teda teraz budú všetci nosiť rúško, to neznamená, že ten vírus pôjde do prdele, ale len to, že ... a to je viacmenej aj plán ... sa tento vírus rozšíri na ostatných neskôr. Celý svet hovorí práve o tomto natiahnutí tej doby počas ktorej sa ochorenie bude prejavovať, aby neskolabovali zdravotnícke zariadenia, tak ako sa to stalo na niektorých miestach v Taliansku.

Toto je ale presne to, čo sa stane tu, keďže my sa rútime do situácie, kde bude istá časť obyvateľstva imunizovaných, ako som napríklad ja, ktorým tie vírusy už moc nespravia a potom tých, ktorí boli utiahnutý doma, hlavne staršie obyvateľstvo, ktoré keď výde von, tak bude hneď napadnuté prvým vírusom, ktorý pôjde okolo, tak ako som bol ja, keď som začal dochádzať do Viedne do práce, vlakom a potom metrom.

Čiže to nebezpečenstvo môže prísť po odvolaní krízových opatrení, keď všetci výdu naraz von a všetkych to naraz zloží.

To ale nemusí byť, lebo ak sa správame tak ako ja, že serem na skupinu mentálne slabých, a skôr dám na ľudí ako je Krčméry, ktorý bol okrem iného aj u Hanzelovej a Hríba, ktorý hovorí, že treba piť čaj, teplý čaj, treba mať dobrú náladu, nezhlukovať sa vo väčších skupinách, nerobiť bordel, tie všeobecné rady, ktoré platia v každom chrípkovom období, tak sa nemôže nič stať.

Ak ale budú tie médiá ďalej plašiť starších ľudí s tým, že aké je všetko nebezpečné a ako máme mať na papuli rúška, lebo inak všetci zomrieme, tak potom vzniká, ako Krčméry sám správne hovorí, stres, ktorý je už rizikový faktor, a títo týždne alebo mesiace vystresovaný ľudia s oslabenou imunitou potom po prvej vlne ochorenia kusnú do trávy.

Ak samozrejme nedostanú skôr infarkt z médií a ich šialeného bláznenia sa.

Aj Krčméry sám načrtol ale ešte úplne iný problém, a to v lampe, že ešte väčší dopad ako tá epidémia sama bude mať dopad ekonomický, čo nás dobehne neskôr všetkých.

Aj tu je treba povedať, že väčšina ľudí si nepamätá, čo bolo ešte včera. Tak ako by ma pred týždňom nepustili do Lídlu s rúškom, alebo by rovno volali policajtov, lebo by si mysleli, že je to prepad, tak je to dnes presne naopak.

Tak je aj jasné, čo čítame ešte od leta minulého roka, že sa slovenská ekonomika ochladzuje a že prichádza riziko recesie.

Toto všetko prišlo teraz s Corona vírusom a nasledujúcej panike, na čo sa to všetko teraz zvalí.

Preto majú všetci tunelári, hlavne v politike a médiách, extrémny záujem napáchať čo najväčšie ekonomické škody a vyvolať čo najväčšiu paniku, aby sa všetko zrútilo a potom sa povie, že to Corona vírus.

Tu ide o zahladzovanie stôp 30 rokov trvajúceho neustáleho besného tunelovania, privatizovania a kradnutia.

Ak by sa na to všetko prišlo, čo tu od 1989 bolo napáchané, tak by museli všetci do basy. Preto je jasné, že tieto teroristické hovädá sú odhodlaní vyhlásiť aj vojnové právo, tak ako sa práve deje vo Francúzku, a nechať strieľať do vlastného obyvateľstva, tak ako to vidíme vo Francúzku už viac ako rok.

Reálne na krízu tu pripravený nie je nikto, lebo Slovensko už dlho nie je potravinovo sebestačné a nie je schopné produkovať základné potreby, ktoré ešte pred rokom 1989 v ČSSR produkované boli.

Naopak najlepšie pripravené sú štáty, ktoré už dlhodobo čelia sankciám zo strany západu, ako je napríklad Irán, ktorý už celý čas nemohol nakupovať bordel vonku, čiže tomu môže byť aj fuk, že sú hranice zavreté, lebo to je v Iráne normalita už niekoľko desaťročí, tak ako na Kube.

Samozrejme, tieto štáty sú aj preto chudobné, lebo niet možnosti tam najnovší bordel zohnať, ako bolo možné zohnať napríklad na Slovensku, ale to sa práve teraz môže zmeniť.

Pre Slovensko to znamená, že ako nerovnosť stúpala a životná úroveň klesala, čo viedlo mnohých Slovákov, podobne ako Iráncov a Kubáncov, k tomu, aby vycestovali za prácou do zahraničia, životná úroveň sa v najbližšom čase prepadne ešte viac. Ale to nemá nič spoločné s Corona vírusom, ako sa nám to budú snažiť nahovoriť. Tieto scenáre už aj mainstreamové médiá šíria viac ako pol roka, že sa prehĺbi nezamestnanosť a podobne.