Lars Schotte, Mudroňova 13, 92101 Piešťany, Slovakia (EU)

Immediate Release - 2020-03-18

Efektívnosť rúška

Josef Penniger hovorí:

Voľný preklad je, že vírus má 100 nanometrov, čiže všetko, čo je širšie ako 100 nanometrov je bezvýznamné.

Ja som si tejto veci bol vedomý už dlhšie, lebo viem, že asi v akých dimenziách sa vírusy pohybujú, ale teraz na to mám autoritatívny zdroj, tak som ho sem hneď odcitoval.

Ak teda ešte niekto bude tvrdiť, že tie opatrenia mentálne slabých, za pokutu 1600 EUR nie je placebo, tak okamžite po papuli!

Inak, ja tam mám samozrejme ešte tony viac argumentov, lenže to trvá čas to všetko spísať a ja nie som teraz nejako rýchlik a poďaľšie ja mám aj vlastné starosti, o ktoré sa musím starať, čo dobre vysvetlili TYT, keď boli vyzvaný mainstreamom, že nech zabezpečia aby kandidát demokratov na prezidenta bol populárny medzi mladými, kedy povedali, že That's not our job, čiže to nie je ich práca. Takisto nie je moja práca tu vyvracať každý blud mentálne slabých. Rád sa vyjadrím, ak mi niekto napíše, že niečomu nerozumie, alebo keď niekto potrebuje zdroje, rád pomôžem, ale ľudia sa musia činiť aj sami a informovať sa sami, lebo tá skupina mentálne slabých robí viac bludových opatrení za hodinu, ako ja dokážem vyvrátiť za deň, lebo to je viac práce, človek musí dohľadať zdroje a informovať sa od viacerých zdrojov, pro a contra, to nie je urobené rýchlo. A skupina mentálne slabých je väčšinou komplet mimo, ako s tými rúškami, ale aj toto som našiel úplnou náhodou, inak by som ani o tomto zdroji nevedel a povedal by som len to, čo on, ale tak bez zdroja, no.

To interview je mimochodom hodnotné celé a budem sa snažiť počas najbližších dní tam niečo z toho preložiť, aspoň tie základné veci, aby sme mali nejaké fakty aj v slovenčine, lebo všetky ostatné médiá zlyhávajú v tomto.