Stav alternatívy

Po tom, čo som spravil s Daňom videjko, ako hovorí Vaský, tak ma šokovalo niečo, čo o čom sa moc nehovorí. Komentáre boli prevažne pozitívne, ale ľudia si ešte stále myslia, že musí prísť nejaký mesiáš ich zachrániť. Takto sa ani nemôže nič zmeniť, keď jediný rozdiel medzi Ficovoličom a Vaskýjugendom je ten, že majú iného hrdinu.

Vaský môže v NewYorkskom metre odkvacnúť, američania zistia, že to je ich občan, hodia ho do zeme, zahádžu a pre nich bude vybavené. Potom ale čo? Na Slovensku sa revolúcia potom odloží na dobu neurčitú? Ste sa všetci zbláznili?

Nie len na Slovensku sa rozsekala alternatíva. V Nemecku sa stalo ešte horšie. Christoph Hörstel bol odhalený ako podvodník.

Podvodník, ktorý si za peniaze ľudí, ktorí mu vstúpili do strany kúpil Volkswagen Phaeton. Teraz vystúpil z tejto strany a zas založil ďalšiu, už v poradí tretiu, zas s tým istým business modelom. Nezamestnaný hajzel, ktorý si popožičiaval od ľudí a mal desiatky tisícov EUR dlhov sa vyvážal na tomto aute, so šoférom, bodyguardom a platil si právnikov za 350 EUR na hodinu.

Ľudia, ktorí si mysleli, že do politiky musí konečne vstúpiť morálka a etika, mu toto financovali. A naďalej sa najdú ľudia, ktorí mu veria a budú veriť. Podobne ako Ficovoliči v nedávnom Vaského videu.

Prišiel čas slovenskú alternatívu preklepať.

Niekdo si kládol otázku prečo nemáme napísanú na stránkach týchto debilov adresy?

V rámci transparencie budeme musieť pochodiť rezidencie a pozrieť sa ako tí naši hrdinovia žijú.

Ja moju adresu na webstránke zverejnenú mám. A ešte sa tu boli aj pozerať z úradu práce, lebo sprostredkovateľke napadlo, že by bol dobrý nápad medzičasom požiadať o hmotnú núdzu, keďže spĺňam tie (formálne) podmienky. Tak sem prišli 3 terénne (to oni sa fakt tak nazývajú) pracovníčky pozerať, či tu nemám schovaného bavoráka, alebo či nemám iné finančné zdroje. Tak som im ukázal môj 16 ročný bicykel, ktorý je vycapený aj na Instagrame a bordel v dome, z ktorého (ako si správne na katastri zistili) vlastním 1/3. Ja už po tejto domovej prehliadke fakt nemám čo skrývať.

Stretneme sa u Huďa na víne, u Lichtnera na Pive, u Vaského sa pôjdeme pozrieť na bojler a Daňovi sa budeme kochať na štúdio. Čo vy na to?

A potom ešte preklepeme tých hajzlov, ktorí sa objavujú na YouTube v autách. Slobodný Vysielač a Zem&Vek by tiež nemal ostať neprezretý.

Nech tá alternatíva kvičí, nech sa štorcuje, nech vrieska, ako hu budeme odkrývať a nahrávať na video, aby aj ostatní videli, akým to ľuďom sadli na lep.

A potom ďaľšia otázka. Keď je Hríb, Havran, Korda a spol. taký kritický proti alternatíve a ako sa tvária všetci ako proti sebe bojujú ako koalícia voči opozícii a obímajú sa, keď sú kamery vypnuté, tak potom prečo neprišli títo ľudia namiesto konšpirátorov s informáciu, že veď pre boha živého pozite si koho to tam podporujete za infovojakov, tak človek myslením príde na to, že to musia byť kolegovia.

Ak si ešte dnes niekdo myslí, že za našimi Infovojakmi, hlavne tými, ktorí predtým v mainstreame pracovali, nie sú tie isté skupiny ako za JOJ, Markízou a spol. tak choďte spať. Potom ste posledné roky nepochopili nič. Absolútne nič.

Od 1989 máme situáciu, že sa tu vymieňajú tie isté xichty, furt v inej strane, raz v koalícii a raz v opozícii. Tá koalícia, ktorá vládne, tá je vždy zlá a opozícia je tá dobrá, ktorá by chcela niečo pre ľudí urobiť a keď túto potom ľudia zvolia, tak potom si tieto isté xichty len roly vymenia. Tak to už chodí 30 rokov.

Presne tento cvik bol založený aj v alternatíve. Mainstreamu už nikdo neverí, preto museli zaviesť podobný systém. Mainstream je ten zlý, ktorý klame, a alternatíva sa vydáva za tú, kde môžeš participovať, tá ktorá ti povie aj niekedy pravdu. Ale princíp je ten istý. To su tie isté xichty, ktoré z toho majú predovšetkým business a roly si môžu kedykoľvek vymeniť.

Pointa je v tom, aby držali ľudí dole a neinformovaných.

Aby si nikdo neuvedomil, že on/ona a my obyčajní ľudia sme tí, ktorí toto divadlo držia pri živote. Tak ako ten posratý kapitalizmus, tak ako tie hovadské mainstreamové médiá, tiež túto skorumpovanú klamlivú alternatívu. Keď my všetci odmietneme na tomto divadle participovať a ho financovať, tak to padne ako kameň k zemi.

A Lichtner môže ísť do Nového Zélandu robiť výčapníka, aby mu na Slovensku niekdo z jeho fanúšikov hubu nerozbil, podobne ako Vaský do USA, kde ho v 8 milionovom meste nikdo nenajde a ani nikdo nebude vedieť, keď už nebude.

Na Slovensko … kradnúť došli.

Zdroje: