14. March 2019

Slováci už ani nemusíte ísť voliť, lebo Bloomberg už v tom má jasno, že kto bude prezident

 

Podľa Bloombergu bude nová slovenská prezidentka Čapútová. Koniec diskusie.

Čiže už sa na to môžete rovno vysrať a zostať doma, lebo mainstream rozhodol za vás.

Ako sa údajne vyjadril politológ Grigorij “she is destined to win”, tak potom načo sa vôbec unúvať k urnám, keď je to jasné, že už je to všetko predurčené.

A čo keď sa nestane tak ako Bloomberg káže?

Inak, len tak mimochodom, keď už cvičíme v slobodných médiách, tak demokratický a slobodný cvik by bolo pred voľbami na Slovensku napísať článok o tom, že budú voľby, zhrnúť kandidátov, každému venovať jeden odstavec, aby bol zahraničný čitateľ, ktorý nevie o Slovensku nič, predstavme si nejakého Joe Sixpacka z Texasu, objektívne a všestranne informovaný.

Mimochodom, Joe Sixpack z USA by možno videl s jeho konzervatívnymi hodnotami Harabina ako favorita, lebo to je presne ten typ, ktorý je tam republikánsko obľúbený a nie slniečkarku (v USA liberálku resp demokratku) Čapútovú.

Čiže tu vidíme všeobecný stav svetových médií a keď si uvedomíme, že takto informujú o Slovensku tieto médiá, tak kde zobrali naši, že o iných štátoch, napríklad aktuálne o Venezuele sa informuje absolutne nestranne a pravdivo?

Tu je jedna vec, ktorá si skupina okolo Martina Daňa neuvedomuje, síce sa to možno pre niekoho na Slovensku dobre počúva, že my sa nestarajme o Venezuelu, ale najprv o to, čo je tu na Slovensku, tento príklad ukazuje, že to je všade rovnaké.

V skratke sa to dá zhrnúť do toho, že kapitalisti, ktorí tu založili oligarchiu, sa teraz tvária, že proti tejto oligarchii, ktorú sami založili (privatizáciami a podobnými zlodejinami), akože bojujú.

Keď sa bavíme o Kočnerovi ako hovorí Bloomberg “well-connected businessman”, tak si treba položiť otázku, že kdo v prvom rade spravil z Kočnera businessmana. A potom sa dostaneme ďalej. Slniečkari by povedali, že Mečiar, ale čím Mečiar prišiel a povedal, ty budeš business-man? Nie, Mečiar robil presne to, čo od neho kapitalisti na západe očakávali. Rozpredával štátny majetok pod cenu zlodejom a podvodníkom. A presne tak sa to robilo ešte pred nim a všetky vlády ktoré nasledovali po ňom.

Vrchol toho celého je, že tu akože slniečkari bojujú proti vláde, ktorú si sami zvolili a aj mediálne vybudovali. Nikdo na Slovensku by neprišiel na ten nápad voliť Bugára alebo Fica, keby ich médiá v kuse neverklíkovali, akí sú to super politici. A potom keď sa prevalí, že tam len kradnú, tak potom tieto isté médiá, akože idú proti nim organizovať pochody a robiť bordel.

30 rokov sedia v parlamente tie isté xichty a čo robili médiá posledných 30 rokov? Kde je tá investigatívna žurnalistika, s ktorou sa stále oháňajú?

To dopadne ako s Kiskom. Najprv si z neho spravia prezidenta a hovoria ako bude všetko super a ako to je najlepší prezident a potom keď sa niečo prevalí, tak príde Šípoš z Transparency International a bude hovoriť, že on už dávno tieto veci kritizoval.

Trik je ale v tom, že až po tom, čo z neho spravili prezidenta. A teraz sa bude celý ten cirkus opakovať. Takto to teoreticky môže ísť večne. A buďte pripravený všetci, že ak sa Čapútová stane prezidentkou, tak za 5 rokov tu budú nové strany, s podporou médií, za ktorými budú stáť zas tie isté xichty a organizácie a zas vytiahnu nejakého bezalternatívneho kandidáta, ktorý bude vyhlasovať ako chce bojovať proti všetkému, čo tu sami zanechali.

Link na článok