12. apríla 2019

Do piči! Kurvy zločinecké chytili Assanga!

Tak a je to tu!

Svine zločinecké chytili Assanga a teraz ho chcú vyjebať do USA na to, aby ho tam američanie zabili, tak ako sa tie hovädá vyhrážajú už dlho.

Sledujte mediálnu klamstvotlač teraz

Teraz bude dôležité sledovať, čo píše naša klamstvotlač, ako s tým zaobchádzajú, čo klamú a treba si to dobre uložiť a zapamätať, lebo toto im potom budeme všetkým hádzať o hlavu.

A nie len to! Klamstvotlač treba aj sledovať preto, aby sme sa dozvedeli, čo cez mediálnu propagandu hovoria politici.

Čaputin, ktorý bojuje proti zlu

Tiež dôležité bude, že ako sa k veci postaví novozvolený Čaputin, lebo nalepený na ambasádu USA, to teraz by bol veľký kotrmelec, keď by zrovna táto osoba teraz sa začala zastávať dobro a kritizovala USA za to, že si nechali vydať Assanga za nič.

Preto treba sa opýtať tejto osoby, a odsledovať aj to, či sa klamstvotlač bude teraz pýtať Čaputina, že čo si o tom myslí, že takto vydajú teraz Assanga do USA na to, aby ho tam zabili, len preto, lebo ukázal svetu, že impérium USA zabíja ľudí bez dôvodu, len pre srandu.

Korupcia zo západu

Tiež sledujem, že za vydaním Assanga do USA je korupcia, keďže teraz dostal Ecuador penáze.

Čiže tu vidíme, že kúpený nie sú len klamstvotlačiari, ale aj komplet skorumpované vlády, možno aj tá naša.

Neprekvapilo by ma preto, keď by teraz všetci tí napojený na USA ambasádu rozdávali penáze za to, aby o nich teraz dobre všetci písali.

DenníkN

Očakával som, že DenníkN bude najviac kričať, ale tam ma pozitívne prekvapilo, že práve oni nalinkovali aj kritické zvuky.

Na druhej strane ale sa nezaprela typická klamstvotlač, ktorá začala chŕliť.

Zabil to ale týždeň s konštatovaním, že: „wikiLeaks je webová stránka, ktorá sa zaoberá zverejňovaním citlivých firemných a vládnych dokumentov, zohľadňuje pritom zachovanie anonymity a nevystopovateľnosti spolupracovníkov“.

Tí spolupracovníci sú teda strašne anonymný, keď už jeden v base bol a druhého idú teraz vydať na zabitie do USA. Strašne anonymné to je všetko!!!

Ešte by bolo super, keď by sme sa dozvedeli, že odkiaľ berie klamstvotlač svoje noty. To by fakt bolo niečo zaujímavé.