23. marca 2019

Médiá, manipulácia a vyhrážky

Ako médiá dostávajú obyčajných ľudí do problémov

Mečiarizmus

Za Mečiara médiá manipulovali ľudí s tým, že len ak sa zbavia Mečiara, tak dostanú euro-atlantickú integráciu a tým pádom aj vyšší životný štandard, tiež zvané dvojnásobné platy.

Dvojnásobné platy neprišli, platy dnes sa stále držia na mečiaristických 15 000 SKK, čiže dnes okolo 500 EUR. Samozrejme, niekdo má menej, niekdo ma viac, ale aj to bolo aj za Mečiara.

Čiže jasné, najdú sa aj ľudia ktorým sa platy zmnohonásobili, ale ešte viac ľudí sa stalo bezdomovcami a prišli o všetko. V sume sme sa nepohli nikam.

Ale kto si pamätá, ten vie, aká bola rozvadená nálada v 90tych rokoch, ako si babky demokratky chceli Vlada za každú cenu ubrániť a ako zas druhá zmanipulovaná čvarga by ho najradšej videla obeseného, ako do Mečiara nadávali, že aký to je zradca a podobne.

Čaputin

Dnes sme sa teda nepohli nikam, a stále politika a médiá pracujú s nádejou a samozrejme, každá nádej má svojeho nepriateľa. Čiže jedine ak sa zbavíme všetkého ostatného, ako vtedy Mečiara, tak teraz jedine ak budeme všetci svorne stáť a podporovať Čapútovú za prezidentku, tak máme nádej, že sa ale teraz už naozaj po stý krát opakované dvojnásobné platy zrealizujú a možno aj diaľnica do Košíc dostavá. Tak nejako to predávajú ľuďom médiá.

Potom ale niet divu, že nejaký chlapec na gymnáziu, ktorý celý život vyrastá v okolí, ktoré celé desaťročia dúfa, kde už jeho rodičia dúfali, a všetci na okolí celé generácie dúfajú, že raz bude lepšie, sa začne k tejto veci radikálne stavať.

Nuž, tak logika mladého žiaka gymnázia, keď je len treba, aby sa nám viedlo lepšie, aby sme sa zbavili Mečiara, ehm, teda … aby sme zvolili Čapútovú, tak potom teda všetci voľme Čapútovú a kto tak nekoná, ten asi nechce, aby sme sa mali lepšie a to bude asi potom nejaký zlý človek, tak logika mladého žiaka gymnázia nepustí.

Keď teraz ale príde ešte aj Polícia, a začne ho za tento logický myšlienkový postup trestne stíhať, tak potom bude ešte presvedčenejší, že potrebujeme Čapútovú prezidentku, lebo inak by aj v base skončiť mohol.

No a v takom prípade je vždy dobré mať na svojej strane prezidenta, ktorý môže dať Mečiarovu, ehm … teda tú amnestiu.

Polícia

Pokiaľ myšlienkové postupy žiaka dokážeme pochopiť, je ale nemožné pochopiť myšlienkové postupy policajta, ktorý by v tejto veci začal trestné stíhanie proti zmanipulovanému žiakovi a nie proti médiám. Pretože sú to práve médiá, ktoré týmto ľuďom tieto falošné nádeje dávajú a polícia je ešte politicky-propagandisticky-mediálne zneužívaná na dosiahnutie zastrašovania obyvateľstva, čo je tiež anti-demokratický, ak nie aj trestný, čin.

V prvom rade je absurdné, že polícia, ktorá žiadnu zlodejinu od 1989 nevyšetrila, ktorej ušli veci ako Piešťanské CTéčko pre zastavenie prokurátorom, ktorý by mal byť za toto jednoznačne trestne stíhaný, keďže to je marenie výkonu spravodlivosti, ide stíhať žiaka, čiže potenciálne skoro decko, ktoré si svoje myšlienkové postupy neuvedomuje, hlavne preto, lebo nie sú jeho, ale sú len dodané médiami. Pochybujem, že by hoc-aký žiak poznal Čapútovú osobne, že by si naozaj sám, z vlastnej gebule, myslel, že práve ona je jediná nádej pre Slovensko.

Mimochodom „nádej“ je práve titulná strana časopisu Týždeň (2019/12).

Čiže ak trestne stíhať, tak práve takéto propagandistické vyjadrenia, že tu je nádej a na druhej strane musí, pre žiaka gymnázia logicky, stáť beznádej.

Inak, ak nevyhrá Čapútová v druhom kole, tak to boli práve títo naši liberálny, ktorí stoja za kampaňou Čapútovej. Čiže ak ju niekdo nechá padnúť tak to budú oni sami, keďže byrokrat z Brusselu je už z Brusselu, čiže to už je odslúžená určitá spoľahlivosť.

Na druhej strane žena prezidentka je neupevnený kanón na lodi. Tam si človek nemôže byť istý kam vystrelí. Ak na ňu niečo nemajú. Samozrejme, ak na ňu niečo majú, čím sa dá vyhrážať, tak potom samozrejme, bude Zuzana El Prezidentka. Tak ako bol doteraz El Kiska.

Aj s tým by sa mohla polícia zaoberať, keď už chcú riešiť niekoho vyhrážanie, tak by sa mali pozrieť na to, či náhodou neexistuje špinavé prádlo, ktorým sa niekdo už dnes El Zuzane môže vyhrážať, len tak, v rámci bezpečnosti štátu a iných somarín.

Kde bola táto veľká polícia, ktorá už má čas sa zaoberať každou hovadinou, keď sa nám v Piešťanoch vyhrážal Marcel Kubo?

A kde bola polícia, keď sa na Slovensku predali elektrárne za jeden ročný zisk?

Táto polícia, ktorá nevyriešila ani jednu kauzu, ktorá je vždy vtedy nedostupná, keď sa niečo zomele, teraz sa ide oháňať trestným právom, keď niekdo niečo napíše na Facebooku.

A ešte sa nájde dosť debilov na tom Facebooku, ktorý na Facebooku (to už je rekursia) napíšu, že by polícia mala riešiť aj ostatné vyhrážanie fanúšikov z druhej strany na Facebooku.

Títo ľudia sú už tak pomýlený, že nedokážu rozlíšiť realitu od Facebooku. A policajti tiež nie.

Sám by som tomu neveril, ak by som to nezažil, vtedy ešte s Vivien, v Auparku v Bratislave sedia policajti pri káve a vonku na zastávke predávajú cigánky ukradnuté voňavky.

Toto je polícia, ktorá ide vyšetrovať za trestný čin. Už máme všetci plné gate.

Táto polícia, ktorá namiesto toho, aby riešila príčiny trestnej činnosti, ide poranenému pacientovi tresknúť po hlave, aby nekričal, nedbajúc na to, že na následky poranenia môže vykrvácať.

A ako keby to sami nevideli na Ukrajine. Na Ukrajine bolo chudobe sľúbené, že keď sa budú biť za západné smerovanie Ukrajiny, tak dostanú 1000 EUR platy (konkrétne o 1000 EUR bola reč – viď archív – silácke reči o tom, že oni si ich zaslúžia lebo vedia robiť lepšie ako napr Poliaci).

Chudoba potom išla každého zabiť, kto nebol za tento cieľ. Dopadlo to ako to dopadlo.

Dnes by bola už len sranda, keď by Rusi sľúbili 1001 EUR, ak budú robiť títo demonštranti bordel za východné smerovanie, keďže z tých 1000 EUR videla chudoba hovno, tak ako na Slovensku naša chudoba videla hovno z dvojnásobných platov.

Ale nádej, ako všetci vieme, vylietava každé voľby z americkej ambasády.

Prúser je len vtedy, keď to niekdo zoberie vážne, a nádej dosadne v nejakom bratislavskom gymnáziu.

Bratislavské gymnázium

Ja keď som chodil na gymnázium, tak bolo jasné, že tie súkromné sú pre debilov, čo by sa inak ani na učňovku nedostali.

Čo tým chcem povedať je nasledovné.

Moja babka mala sestru Ilonu. Táto sestra Ilona mala dcéru Vilmu, ktorá bola mentálne postihnutá.

Keď zomrela Ilona, tak dom a pozemok na Mudroňovej 7 v Piešťanoch zdedila Vilma. Vilma ale bola mentálne postihnutá a keďže celá rodina bola v združení Jehovových Svedkov, jehovisti Vilmu hneď ojebali o dom a nechali to prepísať na seba, s tým, že Vilma tam mala doživotné právo bývať, ale jej už patrilo hovno.

Súčasne sa jehovisti viazali, že Vilmu, mentálne postihnutú, dochovajú. Na to sa samozrejme vysrali. Robili to ženy, ktoré boli tiež jehovistky a ako dobrý ľudia, sú často naivný a chceli spraviť správnu vec, starať sa o starého postihnutého človeka, pre dobrý pocit, zakiaľ organizácia legálne ujebala dom s pozemkom. Ale o tom, tieto jehovistky ktoré pracovali pre svoj dobrý pocit, hovno vedeli.

Niektoré pracovali tak tvrdo, že samé museli do špitálu.

Organizácia namiesto toho, aby prevzala zodpovednosť, Vilenu jebla na krk môjmu dedkovi, ktorý vo svojom vysokom veku mal problém postarať sa o seba, nie to ešte o mentálne postihnutú osobu.

Jehovisti nakecali Vilene, že jej „pestúnku ukradli cigáni“ (originál citát).

Vilena, keďže bola mentálne postihnutá, túto srandu vzala vážne a zabarikádovala sa u mojho dedka v izbe, a vyhádzala všetky cennosti a kľúče von oknom. Taký panický strach mala Vilena pred tým, že naozaj niekdo príde a ukradne aj ju.

S človekom, ktorý má IQ 70 (ak si dobre pamätám), sa nerobia takéto srandičky.

Takisto ak niekdo musí študovať na súkromnom gymnáziu, tak všetci vieme asi prečo.

Práve majú podobnú kauzu v USA, kde ide o to, že ako bohatí rodičia „vybavovali“ fleky na univerzitách svojim hajzlom potomkom. A to bolo vždy tak. Od ich existencie. Len teraz sa pri tom nechali načapať.